Apgūsti vai nostiprini peldētprasmi jebkurā vecumā!

Ūdens piedzīvojumu parkā ir iespējams iemācīties peldēt, nostiprināt vai uzlabot savas peldētprasmes gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Lai iedrošinātu pievērsties peldēšanai arī tos pieaugušos, kuri peldēt neprot, no janvāra sākuma tiek komplektētas peldētapmācības grupas pieaugušajiem. Nodarbības notiks pie profesionāliem peldēšanas instruktoriem ar gadiem ilgu pieredzi, Sergeja Iļjina un Pāvela Vilcāna.

Nodarbības notiek katru otrdienu un ceturtdienu plkst. 19:00 lielajā peldbaseinā un vienas nodarbības ilgums ir 45 minūtes.  Peldētapmācību var apmeklēt iegādājoties abonementu 8 reizēm par 38 EUR (8x = 38 EUR). Pieteikšanās nodarbībām pa tālr. 29649337.

Peldēšana ir ievērojams ieguldījums cilvēka veselībā un pašsajūtā. Peldēšana nostiprina visu organismu, uzlabo sirds un asinsvadu sistēmu, attīsta lokanību, izturību, praktiski visu organisma muskuļu spēku - muguras, roku, kāju, kakla, plecu utt. Šī aktivitāte uzlabo asinsrites sistēmu, nenoslogojot sirds muskuli, uzlabo plaušu darbību. No pašsajūtas viedokļa peldēšanai ir spēcīgs atslābinošs efekts, smadzenes atpūšas, domas kļūst pozitīvākas. Ūdens attīra ne tikai ķermeni, bet arī prātu. Peldēšanas nodarbība vakarā nodrošinās dziļu un veselīgu miegu.

Atgādinām, ka Ūdens piedzīvojumu parkā lielais peldbaseins un atlētiskās vingrošanas zāle darba dienās ir atvērta jau no plkst. 6.45 rītā. Ierodoties laika posmā no plkst. 6.45 līdz 7.15, šos pakalpojumus var saņemt tikai par 1,50 EUR.  Otrdienās, ceturtdienās un piektdienās, mazo baseinu var apmeklēt jau no plkst.7.00 rītā.

Informācija par citām sporta nodarbībām, akcijām, abonementu cenām un nodarbību laikiem ir atrodama  www.udensparks.lv mājaslapā.

Iesakām