Ūdens prieki un SPA kopā ar mazuli

Aicinām relaksēties pirtiņās un SPA vannās, peldēties siltajos baseinos un baudīt lielisku atpūtu kopā ar mazulīti Ūdens atrakciju un SPA kompleksā par īpašu cenu!

Bezmaksas peldētapmācības nodarbības pieaugušajiem

Ūdens piedzīvojumu parka lielajā baseinā no 14. līdz 25. septembrim katru darba dienas rītu no plkst. 8.00 līdz 9.00 pie trenera Sergeja Iļjina notiek bezmaksas peldētapmācības pieaugušajiem. Nodarbībām iepriekš jāpiesakās pa tālruni 29649337.

Aktīvā atpūta kopā ar klasi!

Olimpiskā centra “Ventspils” aktīvās atpūtas objektos, Piedzīvojumu parkā, Ūdens piedzīvojumu parkā un Ledus halles slidotavā, šoruden tiks gaidītas klašu grupas, sniedzot atpūtu, izklaidi un piedzīvojumus aktīvajiem skolēniem.

Lielais baseins pieejams līdz 8.jūlijam

Ūdens piedzīvojumu parka Lielais baseins būs pieejams līdz trešdienai, 8.jūlijam, bet no 9.jūlija vasaras sezonas zemā pieprasījuma dēļ tas būs slēgts līdz rudens sezonas sākumam.

Darba laiki Līgo svētkos

Sakarā ar gaidāmajiem Līgo svētkiem pārcelto darba dienu uz 13.jūniju un laikā no 20. līdz 24.jūnijam Olimpiskā centra „Ventspils” sporta un atpūtas bāzes apmeklētājiem būs pieejamas šādos laikos:

Pieejams lielais peldbaseins

No pirmdienas, 8.jūnija, Ūdens piedzīvojumu parkā darbu atsāks lielais peldbaseins. Publiskajam apmeklējumam peldbaseins būs pieejams no pirmdienas līdz piektdienai, no plkst. 15.00 līdz 21.00.