Filtrs:  Dzēst filtru
 • Visām ģimenēm katru piektdienu (2 pieaugušie + 1 vai vairāk bērnu) – atlaide 30%
 • Grupām (20 un vairāk personas) – atlaide 20%
 • Visiem apmeklētājiem pirmdienās un ceturtdienās – atlaide 20%

Gaviļniekiem (personām, kurām kompleksa apmeklējuma dienā ir dzimšanas diena) – atlaide 50%

Dzimšanas dienu svinībām sākot no 5 personām :

 • dzimšanas dienas gaviļniekam (personām, kurām kompleksa apmeklējuma dienā ir dzimšanas diena) – ieeja bez maksas;
 • pārējiem – atlaide 20%.

Dzimšanas dienu svinībām sākot no 5 personām (apmeklējuma datums drīkst atšķirties no dzimšanas dienas datuma ne vairāk kā par 4 dienām.) – atlaide 20%


 

 • Darba dienās (klusajā sezonā) no plkst. 12:00 līdz plkst. 17:00: 

  • senioriem, uzrādot pensionāru apliecību, par 2 stundu ūdens atrakciju un SPA kompleksa apmeklējumu jāmaksā tikai 3,00 EUR.

  • pieaugušajam kopā ar bērnu līdz 6 gadu vecumam par 2 stundu ūdens atrakciju un SPA kompleksa apmeklējumu jāmaksā tikai 5,00 EUR.

 • Darba dienās un sestdienās no plkst. 20.30 – 22.00 un svētdienās no plkst. 17.30 – 19.00 Ūdens piedzīvojumu parkā tiek piedāvāta atlaide 50% apmērā no standarta cenas ūdens atrakciju un SPA zonas apmeklējumam!


Olimpiskā centra “Ventspils” dāvanu karte būs lietderīga un piemērota jebkurā situācijā.  Tā ir dāvana, kas vairo pozitīvu enerģiju, kas uzlabo veselību un dod spēku. Aktīvā atpūta būs laba dāvana gan Dzimšanas un vārda dienās, gan kā pateicība, gan kā draudzības apliecinājums.

Olimpiskā centra “Ventspils” pakalpojumu iegādei un dāvināšanai tagad pieejamas vienotas, jauna dizaina dāvanu kartes, kas būs piemērota un lietderīga dāvana ikvienam!

Galvenā jaunās dāvanu kartes priekšrocība ir universālums - to var izmantot dažādās Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un atpūtas bāzēs. Dāvanu kartes saņēmējs varēs izvēlēties, vai ļauties ūdens priekiem Ūdens atrakciju un SPA kompleksā, baudīt ziemas priekus slēpošanas kalnā „Lemberga hūte”, kā arī priecāties Piedzīvojumu parka atrakcijās, baudīt vasaru Pludmales akvaparkā vai varbūt pat baudīt vairāku dienu atpūtu, nakšņojot Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcā. Tāpat Olimpiskais centrs “Ventspils” dāvanu karšu saņēmējiem piedāvā moderni aprīkotas atlētikas zāles, kāpšanas sienas, šautuvi, tenisa kortus, slidotavu un daudz ko citu.

Dāvanu kartes var iegādāties Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un atpūtas bāzēs. Tās ir pieejamas par dažādām summām, un dāvanu kartes derīguma termiņš ir 12 mēneši.

Dāvanu kartes izklaidei Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA kompleksā, kā arī nakšņošanai Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcā elektroniski iespējams iegādāties www.lieliskadavana.lv un www.gribuatpusties.lv.

Olimpiskā centra dāvanu kartes būs laba dāvana ne tikai saviem tuviniekiem, bet arī kolēģiem. Arī uzņēmumu vadītāji ir aicināti saviem darbiniekiem un viņu ģimenēm pasniegt šīs dāvanu kartes.

Informācija par dāvanu kartēm www.piedzivojumuparks.lvwww.udensparks.lv un www.ocventspils.lv.