Par mums

Ūdens piedzīvojumu parks piedāvā lielo un mazo peldbaseinu, atlētikas zāli, aerobikas zāles un Ūdens atrakciju un SPA kompleksu. Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā pieejamas atpūtas un atveseļošanās iespējas dažāda vecuma grupu iedzīvotājiem un sportistiem.


 

Gaisa temperatūra kompleksā ir ap + 28˚C, viļņu baseinā, kas savienots ar slīdkalniņiem ap + 26˚C, bet bērnu baseinā, masāžas vannās un burbuļvannās ir ap + 36˚C.

Ūdens atrakciju zonā izveidots 1,6 m dziļš mākslīgo viļņu baseins, kurā viļņi darbojas periodiski. Baseinā ir pretstraumes masāža un strūklas. Šajā daļā ir arī siltais baseins ar ūdens kaskādi un horizontālām masāžas strūklām, bērnu baseins ar figūrām - čūsku, putnu un sēni, kā arī divas 53 un 56 m garas un 6 m augstas slīdrenes, „Kalnu upe”, divas SPA vannas un sauna.
SPA zonā atrodas trīs dažādas pirtis – Turku pirts, aromātiskā sauna un Tylarium sauna, sāls istaba, aukstā ūdens baseins, masāžas dušas, aukstā ūdens toveris un mākslīgā ledus ģenerators.

Turku pirtī apmeklētāji paši var izvēlēties četrus dažādus aromātus. Pirtīs, saunās un sāls istabā skan nomierinoša mūzika.
Sāls istaba ir telpa, kur sienas, griesti un grīda ir pārklātas ar īpašu sāls kārtu. Uzturēšanās sāls istabā veicina visa organisma attīrīšanos un atjaunošanos, noņem uzkrāto stresu un nogurumu, uzlabojas ķermeņa ādas struktūra un noregulējas dabiskā vielmaiņa, paaugstinās organisma spēja pretoties dažādām slimībām. Uzturēšanos sāls istabā rekomendē, lai ārstētu elpošanas ceļu slimības, plaušu slimības, ādas slimības un profesionālās slimības. To iesaka apmeklēt smēķētājiem un tiem, kas strādā putekļainās vai slikti vēdinātās telpās, vai arī telpās, kur ir kondicionēts un pārāk sauss gaiss. Sāls istabu iesaka apmeklēt arī bērniem ar vāju imunitāti, diatēzi, alerģiju, bronhiālo astmu u. c. slimībām. Sāls istabā ieteicams uzturēties 15 – 20 minūtes.

Gan ūdens atrakciju, gan SPA pakalpojumus var iegādāties kopā vai atsevišķi. Vienreizējs Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA kompleksa apmeklējums ilgst 2 stundas, kā arī iespējams iegādāties dienas kartes.


 

Lielajam peldbaseinam ir sacensībām piemērots  garums - 25 m, dziļums peldbaseina galos 1m 78 cm un 1m 32 cm. Peldbaseinam ir 4 celiņi.

Mazais peldbaseins ir 12,75 m garš ar dziļumu no 0,75 m līdz 1,22m ar papildus aprīkojumu - pretstraumi, zemūdens masāžu, zemūdens apgaismojumu. Pie baseina ir sauna.


 

Atlētikas zāle aprīkota ar jauniem un moderniem ASV ražojuma trenažieriem, tajā ierīkota jaudīga ventilācijas sistēma. Lai nodrošinātu pilnvērtīgu treniņu, profesionāls treneris izstrādās individuālo treniņa programmu, ņemot vērā katra klienta fizisko sagatavotību un prasības.


Aerobikas zāles. Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā aerobikas nodarbības notiek divās telpās, kuras aprīkotas ar modernu Reebok firmas fitnesa inventāru.


Kafejnīcas "Ūdensroze" darba laiks:

  • Darba dienās: 10:00 - 22:00
  • Sestdienās: 10:00 - 22:00
  • Svētdienās: 10:00 - 19:00

Kafejnīca "Ūdensroze"

Kafejnīcā „Ūdensroze” Jūs varat ne tikai gardi paēst, bet arī svinēt dzimšanas dienas un rīkot saviesīgus pasākumus, tādējādi apvienojot sportisku atpūtu Ūdens atrakciju parkā ar gardu maltīti pie mums „Ūdensrozē”!

 

Vadība

Māris Millers

Pārvaldnieks