Aicinām darbā atbildīgus, laipnus un enerģiskus kolēģus, kuri ir motivēti iegūt vai uzlabot  pieredzi darbam ar cilvēkiem. Interesentiem ir iespēja pieteikties vakancēm uz glābēja un administratora amatiem Pludmales akvaparkā uz noteiktu laiku (no 1.jūnija līdz 31.augustam).

Īss apraksts par glābēja vakanci:

  • Galvenie darba pienākumi ir saistīti ar peldbaseinu uzraudzību, apmeklētāju uzvedības kontroli, kā arī palīdzības sniegšanu apmeklētājiem nepieciešamības gadījumā.
  • Nepieciešama augsta atbildība pret darbu, latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas, iegūta vismaz pamatizglītība, laba peldētprasme un fiziskā sagatavotība, prasme sniegt pirmo palīdzību. Pieteikties vakancei ir aicinātas personas no 18 gadu vecuma.
  • Piedāvājam darba samaksu pēc stundas tarifa likmes sākot no 3.48 EUR/h, sociālās garantijas, darba apģērbu un darba izpildei nepieciešamo inventāru.

Īss apraksts par administratora vakanci:

  • Galvenie darba pienākumi ir saistīti ar klientu apkalpošanu, kases operāciju veikšanu, klientu plūsmas organizēšanu,
  • Nepieciešamas labas komunikācijas, organizācijas un sadarbības prasmes, atbildības sajūta un precizitāte, latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas, iegūta vismaz pamatizglītība.
  • Piedāvājam darba samaksu pēc stundas tarifa likmes sākot no 3.15 EUR/h, sociālās garantijas, darba apģērbu un darba izpildei nepieciešamo inventāru.

Aicinām dzīvesgājumu (Curriculum Vitae) ar norādi “Glābējs Pludmales akvaparkā” līdz 2022.gada 30.aprīlim sūtīt uz e-pastu:  vai iesniegt Sporta ielā 7/9, Ventspilī, administrācijas ēkā, 2.stāvā.

Papildus informācija pa tālruni: 20222815.