Lielā baseina noslogojums

Par mums

Ūdens piedzīvojumu parks piedāvā lielo un mazo peldbaseinu, atlētikas zāli, aerobikas zāles un Ūdens atrakciju un SPA kompleksu. Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā pieejamas atpūtas un atveseļošanās iespējas dažāda vecuma grupu iedzīvotājiem un sportistiem.


Gaisa temperatūra kompleksā ir ap + 28˚C, viļņu baseinā, kas savienots ar slīdkalniņiem, ap + 26˚C, bet bērnu baseinā, masāžas vannās un burbuļvannās ir ap + 36˚C.

Ūdens atrakciju zonā izveidots 1,6 m dziļš mākslīgo viļņu baseins, kurā viļņi darbojas periodiski. Baseinā ir pretstraumes masāža un strūklas. Šajā daļā ir arī siltais baseins ar ūdens kaskādi un horizontālām masāžas strūklām, bērnu baseins ar figūrām - čūsku, putnu un sēni, kā arī divas 53 un 56 m garas un 6 m augstas slīdrenes, „Kalnu upe”, divas SPA vannas un sauna.
SPA zonā atrodas trīs dažādas pirtis – Turku pirts, aromātiskā sauna un Tylarium sauna, sāls istaba, aukstā ūdens baseins, masāžas dušas, aukstā ūdens toveris un mākslīgā ledus ģenerators.

Turku pirtī apmeklētāji paši var izvēlēties četrus dažādus aromātus. Pirtīs, saunās un sāls istabā skan nomierinoša mūzika.
Sāls istaba ir telpa, kur sienas un griesti  ir pārklāti ar ārstniecisku, augsti piesātinātu dabīgā sāls akmeni no Himalaju kalniem un tiek izsmidzināta sāls mikrodaļiņas sīku putekļu veidā ar HALO ģeneratora palīdzību, kas rada antibakteriālu un antialerģisku vidi, skan relaksējoša mūzija. Uzturēšanās sāls istabā veicina visa organisma attīrīšanos un atjaunošanos, noņem uzkrāto stresu un nogurumu, uzlabojas ķermeņa ādas struktūra un noregulējas dabiskā vielmaiņa, paaugstinās organisma spēja pretoties dažādām slimībām.  Sāls istabu iesaka apmeklēt arī bērniem ar vāju imunitāti, diatēzi, alerģiju, bronhiālo astmu u. c. slimībām. Sāls istabā ieteicams uzturēties 15 – 20 minūtes. 

Vienreizējs Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA kompleksa apmeklējums ilgst 2 stundas.


Lielajam peldbaseinam ir sacensībām piemērots  garums - 25 m, dziļums peldbaseina galos 1m 78 cm un 1m 32 cm. Peldbaseinam ir 4 celiņi.

Mazais peldbaseins ir 12,75 m garš ar dziļumu no 0,75 m līdz 1,22m ar papildus aprīkojumu - pretstraumi, zemūdens masāžu, zemūdens apgaismojumu. Pie baseina ir sauna.


Atlētikas zāle aprīkota ar moderniem ASV ražotiem trenažieriem, tajā ierīkota jaudīga ventilācijas sistēma. Lai nodrošinātu pilnvērtīgu trennēsanās procesu, atlētikas zālē ir pieejams instruktors.


Aerobikas zāles. Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā aerobikas nodarbības notiek divās telpās, kuras aprīkotas ar modernu Reebok firmas fitnesa inventāru.


 Ūdens piedzīvojumu parka aktuālos darba laikus skatīt ŠEIT. 

Ūdens atrakciju un SPA kompleksa apmeklētāju noteikumus skatīt ŠEIT. 


Informējam, ka Olimpiskā centra “Ventspils” apsaimniekotajās sporta un atpūtas bāzēs rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā un Olimpiskā centra “Ventspils” mājas lapās, drukātajos izdevumos, kā arī pašvaldības un Olimpiskā centra “Ventspils” kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Pārzinis: Olimpiskais centrs “Ventspils”, Sporta iela 7/9, Ventspils, LV – 3601, e-pasts:  

Vadība

Māris Millers

Pārvaldnieks