Skolēnu brīvlaikā, no 11. līdz 15. martam, Olimpiskais centrs “Ventspils” ir sagatavojis īpašu piedāvājumu, gan jaunāko, gan vecāko klašu skolēniem.

Skolēnu brīvlaikā skolēniem no 1. līdz 12. klasei, apmeklējot Ūdens piedzīvojumu parku*, slidotavu un Piedzīvojumu parku, būs īpašas cenas!

Nākot divatā - 

  • divu stundu Ūdens atrakciju apmeklējums kopā izmaksās 5,00 EUR jeb tikai 2,50 EUR katram,
  • Ūdens atrakciju + SPA divu stundu apmeklējums kopā izmaksās 8 EUR jeb tikai 4,00 EUR katram,
  • slidotavas apmeklējums kopā maksās tikai 2,50 EUR, neskaitot slidu nomu. Akcija neattiecas uz slidošanu ar disko gaismām vai hokeju.

Piedzīvojumu parkā skolēnu brīvlaikā ar iepriekšēju pieteikšanos pa tālr. 28288484 ikvienam būs iespēja spēlēt peintbolu, kas izmaksās tikai 4,00 EUR par 50 bumbiņām, bet nākamās 100 bumbiņas maksās 3,50 EUR. Taču visiem tiem, kuri vēlas pārbaudīt savu precizitāti, būs iespēja izmēģināt šaušanu mērķī ar peintbola bumbiņām, kas izmaksās 2,50 EUR par 50 bumbiņām, un, ja vismaz 10 šāvieni tiks trāpīti mērķī, varēs saņemt vēl 50 bumbiņas šaušanai mērķī bez maksas.

*Bērniem līdz 12 gadu vecumam Ūdens piedzīvojumu parka apmeklējums tikai pieaugušo pavadībā, un ir nepieciešama peldveste.

Informāciju par sporta bāžu darba laikiem skatiet mājas lapā www.ocventspils.lvwww.udensparks.lv un www.piedzivojumuparks.lv.