No piektdienas, 4. decembra, publiskam apmeklējumam būs pieejams Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka mazais peldbaseins. Tādējādi tiks dota iespēja individuāli peldēt vecākiem ar  mazuļiem un bērniem, kuriem piemērotāka ir mazā baseina infrastruktūra un dziļums.

Epidemioloģiskās drošības ierobežojumu dēļ, kas liedz sniegt pirts un SPA pakalpojumus, apmeklētājiem mazajā peldbaseinā nebūs pieejama pirts, baseinā nestrādās pretstraumes, kaskādes un ūdens masāža. Ūdens temperatūra tiks uzturēta +32 °C

Vienlaicīgi baseina telpā varēs uzturēties ne vairāk kā 6 personas, tādēļ tas būs pieejams tikai ar iepriekšēju pierakstu pa tālruni 26360777.

Mazā peldbaseina darba laiks: darba dienās no plkst. 15.00 līdz 21.00, bet brīvdienās no plkst. 9.00 līdz 19.00. 

Pasaules veselības organizācija ir norādījusi, ka covid- 19 vīrusu nepārnēsā ūdens, kā arī ar to nevar inficēties peldēšanas laikā, tomēr vīrusu var nodot inficēta persona, ja tā atrodas ciešā kontaktā, tādēļ veselības speciālisti iesaka peldot un uzturoties peldbaseina telpās, ievērot drošu distanci. 

Aicinām apmeklētājus būt apzinīgiem, izvērtēt savus un citu personu radītos riskus, apmeklējot sporta un aktīvās atpūtas bāzes. Olimpiskā centra “Ventspils” aktīvās atpūtas un sporta objektu apmeklētājiem jāievēro Ministru kabineta noteikumos paredzētie pulcēšanās un distancēšanās noteikumi, sporta bāžu gaiteņos un vestibilos jālieto mutes un deguna aizsegi. 

Sportotājiem un apmeklētājiem ir jāizvērtē savs veselības stāvoklis. Olimpiskā centra objektus nedrīkst apmeklēt, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī, ja uz personu attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi.