Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zālei ar pašvaldības finansiālu atbalstu  6048,79 EUR apmērā ir iegādāti un uzstādīti četri jauni trenažieri: Assault Air Runner skrejceliņš, Assault Airbike velotrenažieris, muguras atliekšanas sols un trenažieris kāju muskuļu trenēšanai Sissy squat black

Jauno trenažieru prezentācijas pasākumā piedalījas Ventspils pilsētas domes pārstāvji un pastāvīgie atlētikas zāles apmeklētāji. Domes priekšsēdētājs A.Lembergs savā uzrunā apsveica sportotājus ar jauno aprīkojumu un klātesošos informēja, ka inventārs iegādāts, atsaucoties uz pašu sportotāju un atlētiskās vingrošanas instruktora ieteikumiem. Priekšsēdētājs novēlēja veikmīgu sportošanu un pastāstīja, ka Ventspilī esošās trīs atlētikas zāles kvalitātes ziņā pārspēj daudzus prestižus ārvalstu atlētiskās vingrošanas centrus, jo Ventspils pašvaldība seko līdzi tam, lai Ventspils sporta bāzes tiktu regulāri un mērķtiecīgi atjaunotas un uzlabotas. 

Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zāle ir viena no trīs Olimpiskā centra “Ventspils” pārvaldībā esošajām trenažieru zālēm, kur pagājušajā, 2019. gadā, uzskaitīti vairāk kā 16 tūkstoši apmeklējumu. Kopā visās trīs atlētikas zāles 2019. gadā reģistrēti vairāk kā 50 tūkstoši apmeklējumu. 2017. gadā Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zālē tika veikti pārbūves darbi, kā rezultātā atlētiskās vingrošanas zāle tika paplašināta par 50 m2, kopumā sportotājiem atvēlot 180 m2. Ūdens piedzīvojumu parkā uzstādītie jaunie trenažieri un atjaunošanās iekārtas ir maksimāli pielāgoti sportotāju ērtībai.

  • Assault Air Runner skrejceliņš darbojas, izmantojot sportotāja enerģiju, nepatērējot elektroenerģiju. Trenažieris panāk ļoti intensīva treniņa iespēju, jo lietotājs pats ar savu kustību nosaka ātruma limitu. Jaunajam skrejceliņam ir augstas izšķirtspējas LCD ekrāns, kas rāda treniņa parametrus un analīzi, mērot distanci, pulsu, laiku, ātrumu, kaloriju patēriņu un vatus.
  • Arī  Assault AirBike velotrenažieris ir labākais savā klasē. Šis velotrenažieris radīts sadarbībā ar fitnesa speciālistiem. Tas piemērots intervāla un vienkāršam kardio treniņam.
  • Atliekšanās sols muguras, kāju, sēžas un augšstilbu muskuļiem piemērots profesionālai lietošanai un ir ļoti stabils. 
  • Trenažieris kāju muskuļiem piemērots profesionālai lietošanai – kāju augšstilbu muskuļu trenēšanai. To ir viegli un droši lietot, izpildot piesēdienu vingrinājumus.