Lai uzlabotu pakalpojumu pieejamību, visas trīs Olimpiskā centra “Ventspils” atlētikas zāles turpmāk strādās Ministru kabineta noteikumos Nr.360 noteiktajā, tā saucamajā, zaļajā režīmā.

Zaļais režīms atceļ virkni ierobežojumu, no kuriem būtiskākie ir pieļaujamais cilvēku skaits telpā, ģērbtuvju pieejamība un distancēšanās.

Zaļajā režīmā pakalpojumus drīkst sniegt personām ar pārslimojušas vai vakcinētas personas sertifikātu, bet nav iekļauta individuālo pakalpojumu sniegšana personām ar negatīvu Covid 19 testu.

Līdz ar zaļā režīma ieviešanu pagarināts Basktebola halles atlētikas zāles darba laiks individuālajiem apmeklētājiem un turpmāk atlētikas zāle būs pieejama darba dienās no plkst. 12.30 līdz 14.00 un no plkst. 17.30 līdz 20.00.

Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zāle ir pieejama no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8.00 – 21.00 un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 19.00.

Savukārt, Pārventas sporta kompleksa atlētikas zāle strādā darba dienās no plkst. 9.00 līdz 20.00 un sestdienas, svētdienās no plkst. 9.00 līdz 14.00.

Visu trīs atlētikas zāļu apmeklētājiem ir pieejamas gan ģērbtuves, gan dušas.

Atlētikas zāles apmeklētājiem jāuzrāda zāles uzraugiem sadarbspējīgs sertifikāts un personas apliecinošs dokuments.

Ministru kabineta noteiktie pakalpojumu pieejamības ierobežojumi detalizētāk aprakstīti ŠEIT

Ceram pēc iespējas drīzāk sporta bāzes atvērt visiem apmeklētājiem!