No pirmdienas, 28.jūnija, Ūdens piedzīvojumu parka un Basketbola halles atlētikas zāles būs pieejamas apmeklētājiem ar sadarbspējīgu sertifikātu. Tas nozīmē, ka zāles būs atļauts apmeklēt personām ar negatīvu Covid testu, Covid 19 pārslimojušām personām un vakcinētām personām.

Apmeklētājiem būs jāuzrāda zāles uzraugiem sadarbspējīgs sertifikāts un personas apliecinošs dokuments. Ierodoties un izejot no atlētikas zāles, apmeklētājiem jāvelk sejas aizsargmaska. Sportošanas laikā maska nav jālieto. Trenējoties atlētikas zālēs jāievēro 2 m distance.

  • Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zāle strādās pirmdienās, trešdienās un piektdienās no plkst. 14:00 līdz 20:00, otrdienās un ceturtdienās no plkst. 8:00 līdz 14:00. Zālē vienlaicīgi drīkst atrasties līdz 12 apmeklētāji. Apmeklētājs atlētikas zālē drīkst uzturēties līdz 90 min. Ģērbtuves vienlaicīgi drīkstēs izmantot ierobežots skaits apmeklētāju un viena apmeklētāja uzturēšanās ilgums ģērbtuvē nedrīkst pārsniegt 15 min.
  • Basketbola halles Atlētikas zāli varēs apmeklēt darba dienās no plkst. 12:30 – 14:00 un no plkst.18:00-19:30. Apmeklētājiem vēlams iepriekš pieteikties pa tel. 636 22061. Zālē vienlaicīgi drīkst atrasties līdz 16 apmeklētāji. Ģērbtuves un dušas apmeklētājiem netiek nodrošinātas.

Izmantot atlētikas zāles pakalpojumus varēs uzrādot abonementu vai vienreizēja apmeklējuma maksājuma čeku. Agrāk iegādātie un neizmantotie abonementi tiks pagarināti.