Iestājoties rudens sezonai, kad dienas kļūst tumšākas un laika apstākļi vēsāki, aicinām atpūsties un uzlabot veselību Ūdens piedzīvojumu parka piedāvātajos pakalpojumos. Tādēļ līdz gada beigām piedāvājam apmeklēt SPA kompleksu kopā ar Lielo peldbaseinu par īpašu cenu – 5 eiro.

Ūdens piedzīvojumu parka SPA kompleksā atrodas trīs dažādas pirtis – Turku pirts, aromātiskā sauna un Tylarium sauna, sāls istaba, aukstā ūdens baseins, masāžas dušas un mākslīgā ledus ģenerators. Turku pirtī apmeklētāji paši var izvēlēties četrus dažādus aromātus.

Sāls istaba ir iecienīts pakalpojums ne tikai atpūtai un relaksācijai, bet arī veselības uzlabošanai. Sāls istaba ir telpa,  kur sienas un griesti ir pārklāti ar īpašu sāls kārtu. Sāls istabā ir uzstādīts haloģenerators - medicīniska elpošanas iekārta, kas izveido ārstniecisko klimatu un uztur to automātiski ar iemontētu mikroprocesoru, aerosola dozētāju, temperatūras un mitruma kontroli. Līdz ar to Ūdens piedzīvojumu parka sāls istaba tiek piesātināta ar ārstniecisku, jonizētu, tīru, dabīgā sāls aerosolu, kas praktiski nesatur alergēnus, mikroorganismus un citus piesārņojumus. Lai sāls istabā būtu patīkamāk uzturēties, tajā ir nomainīti visi krēsli pret ērtu liektas formas pirts lāvu, kā arī atjaunots sāls segums telpā.

Uzturēšanās sāls istabā veicina visa organisma attīrīšanos un atjaunošanos, noņem uzkrāto stresu un nogurumu, uzlabo ķermeņa ādas struktūru un noregulē dabisko vielmaiņu, paaugstina organisma spēju pretoties dažādām slimībām.  Sāls istabā ieteicams uzturēties 15 – 20 minūtes.

Ūdens piedzīvojumu parka Lielais peldbaseins ir piemērots gan sacensībām un peldētprasmes apguvei, gan arī individuālai peldēšanai. Tā garums ir 25 m, bet dziļums peldbaseina galos - 1m 78 cm un 1m 32 cm. Peldbaseinam ir 4 celiņi.

Peldēšana norūda organismu pret saaukstēšanos, stiprina sirdi, asinsvadu un elpošanas sistēmu, kā arī sniedz relaksāciju. Peldēšana palīdz novājēt un uzlabot vielmaiņu. Peldēt var sākt jau no pirmajiem dzīves mēnešiem un darīt to līdz sirmam vecumam.

Informācija par Ūdens piedzīvojumu parka pakalpojumiem atrodama mājas lapā www.udensparks.lv.