Ūdens piedzīvojumu parka sporta daļa, kurā ietilpst lielais peldbaseins, mazais pelbaseins un atlētikas zāle, darba dienās ir atvērta no plkst. 6:45.

3 iemesli kāpēc ar sportu nodarboties no rīta:

  1. Sportošana no rīta ir lielisks veids kā pamodināt ķermeni. Fiziskās aktivitātes paātrina sirdsdarbību un tas liek jau no paša rīta sajusties enerģiskākam. Varbūt Jūsu labākais treniņa laiks ir no rīta, bet Jūs vēl to neesat pamēģinājuši.
  2. No rīta nav citu darbu. Dienas gaitā ļoti bieži uzrodas neatliekami darbi, kurus jāveic vakarā un kuru dēļ nākas izlaist treniņu. Bet no rīta?
  3. Tukšā dūšā tiek sadedzinātas vairāk kalorijas! Ja brokastis ir paēstas, tad būs vairāk enerģijas treniņam, ja brokastis nav paēstas, tiks sadedzinātas vairāk kalorijas!

Visiem vingrot un peldēt gribētājiem, kuri ieradīsies laika posmā no plkst. 6:45 līdz 7:15 apmeklējuma cena būs 1,50 eiro. Pensionāriem, skolēniem un dienas nodaļas studentiem, kuri ieradīsies pēc plkst. 7:15 apmeklējuma cena būs 2,10 eiro, bet pārējiem 3,50 eiro.

Ventspilniek, uzsāc dienu sportiski, apmeklē atlētikas zāli vai peldbaseinu jau no rīta!

Vairāk informāciju meklējiet www.ocventspils.lv un www.udensparks.lv mājaslapās, kā arī Olimpiskā centra facebook.com profilā www.facebook.com/ocventspils.