Šogad pusstundas peldējumā dalībniekiem būs iespēja brīvi izvēlētā peldēšanas stilā, veidā un tempā nopeldēt pēc iespējas lielāku distanci. Savukārt, lai nodrošinātu ikviena interesenta dalību šajā izaicinājumā, ir izveidotas četras grupas, kurās, atbilstoši savām spējām un prasmēm, dalībnieks var pieteikties:

Entuziasti un ģimenes* (bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie ar zemām vai vidējām prasmēm). Peldējuma laiks: 19.00-19.30;

Amatieru un tautas grupa (bērni un jaunieši, kā arī pieaugušie ar labām prasmēm). Peldējuma laiks – 19.45-20.15;

Sporta grupa (bērni un jaunieši, kas trenējas sporta grupās, kā arī peldēšanas vecmeistari). Peldējuma laiks: 20.30-21.00;

Pro grupa (bērni un jaunieši, kā arī peldēšanas vecmeistari ar ļoti labām prasmēm). Peldējuma laiks: 21.15-21.45.

* Bērnu vecuma grupā tiks noskaidroti un apbalvoti 8 labākie zēni un 8 labākās meitenes, kas 30 min laikā nopeldēs visgarāko distanci (metros), savukārt Ģimenes komandu vērtējumā tiks noskaidrotas un apbalvotas tās ģimenes (vismaz 3 cilvēki), kuras visi dalībnieki 30min laikā nopeldēs visgarāko distanci (metros).

Nakts peldējums šogad norisināsies Rīgā, Valmierā un Ventspilī. Centrālo pasākumu, kas norisināsies Ķīpsalas peldbaseinā, arī šogad ievadīs Latvijas novadu čempionāts stafetēs skolas vecuma bērniem un jauniešiem – čempionātā piecās vecuma grupās startēs 40 spēcīgākās stafešu komandas no visas Latvijas.

Par muzikālo noformējumu parūpēsies DJ Pozers.

Dalība pasākumā – bez maksas.

Reģistrācija pieejama zemāk norādītajās saitēs (dalībnieku skaits ir ierobežots!):