Olimpiskā centra “Ventspils” dāvanu karte ir dāvana, kas vairo dzīvesprieku, sniedz enerģiju, uzlabo veselību un dod spēku. Dāvanu karte būs lietderīga un piemērota jebkurā situācijā – tā ir laba dāvana gan dzimšanas un vārda dienās, gan izlaidumos vai citos svētkos.

Olimpiskajā centrā “Ventspils” pieejamas dāvanu kartes šādām aktivitātēm:

  • Ūdens piedzīvojumu parka sporta daļas dāvanu karte par izvēlēto summu, kuru var izmantot atlētikas zāles apmeklējumam, lielā, mazā peldbaseina apmeklējumam;
  • Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA kompleksa dāvanu karte pieaugušajiem (13.00 €) vai bērniem (10.00 €);
  • Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA kompleksa dāvanu karte par izvēlēto summu;
  • Piedzīvojumu parka dāvanu karte par izvēlēto summu;
  • Ziemas sezonā pieejamas arī Lemberga hūtes dāvanu kartes par izvēlēto summu vai 2 stundu slēpošanas vai snovborda inventāra un pacēlāja nomai bērniem (8.00 €) un pieaugušajiem (13.00 €).

Olimpiskā centra “Ventspils” pakalpojumu iegādei un dāvināšanai pieejamas ne tikai dāvanu kartes papīra formātā, bet arī mūsdienīgas - elektroniskas dāvanu kartes, kas tapušas sadarbībā ar SIA “Gift Card”, un ir pieejamas Rimi veikalos visā Latvijā. 

Galvenā elektroniskās dāvanu kartes priekšrocība ir universālums - to var izmantot dažādās OC “Ventspils” sporta un atpūtas bāzēs. Šo dāvanu karti var izmantot arī vairākkārt, iegādājoties dažādus sev vēlamos pakalpojumus. Kartes ir pieejamas šādās nominālvērtībās: 20 EUR, 30 EUR, 40 EUR un 50 EUR. Lai dāvanu karšu iegāde būtu vēl ērtāka, tās ir iespējams iegādāties arī interneta veikalā - www.giftcard.lv. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši.

Dāvanu kartes saņēmējs varēs izvēlēties, vai ļauties ūdens priekiem Ūdens atrakciju un SPA kompleksā, priecāties Piedzīvojumu parka atrakcijās, baudīt vasaru Pludmales akvaparkā vai varbūt pat baudīt vairāku dienu atpūtu, nakšņojot Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcā. Tāpat Olimpiskais centrs “Ventspils” dāvanu karšu saņēmējiem piedāvā moderni aprīkotas atlētikas un aerobikas zāles, kāpšanas sienas, šautuvi, tenisa kortus, slidotavu un daudz ko citu. Šī dāvanu karte būs piemērota un lietderīga ikvienam!

Dāvanu kartes izklaidei Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA kompleksā, kā arī nakšņošanai Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcā iespējams iegādāties arī www.lieliskadavana.lv un www.gribuatpusties.lv.

Informācija par dāvanu kartēm: www.piedzivojumuparks.lv, www.udensparks.lv un www.ocventspils.lv.