Skolotāj, laiks atpūtai! Par godu skolotāju dienai no š.g. 2. līdz 4.oktobrim Ūdens piedzīvojumu parkā  visiem strādājošajiem skolotājiem ir sagatavota īpaša Skolotāju dienas akcija, kuras ietvaros 2 stundu ūdens atrakciju un SPA kompleksa apmeklējums maksās tikai 3 EUR (standarta cena 11 – 14 EUR). Aicinām baudīt aktīvu atpūtu, relaksēties un smelties enerģiju turpmākiem sasniegumiem!

Ūdens piedzīvojumu parka rīcībā būs visu Ventspils skolu skolotāju saraksts, bet skolotājiem no citām vietām lūgsim savu profesionālo darbību apliecināt uzrādot ISIC vai ITIC karti vai arī, izmantojot e-klases piekļuvi.

Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju zonā izveidots 1,6 m dziļš mākslīgo viļņu baseins, kurā viļņi darbojas periodiski. Baseinā ir pretstraumes masāža un strūklas. Šajā daļā ir arī siltais baseins ar ūdens kaskādi un horizontālām masāžas strūklām, bērnu baseins ar figūrām - čūsku, putnu un sēni, kā arī divas 53 un 56 m garas un 6 m augstas slīdrenes, „Kalnu upe”, divas SPA vannas un sauna. SPA zonā atrodas trīs dažādas pirtis – Turku pirts, aromātiskā sauna un Tylarium sauna, sāls istaba, aukstā ūdens baseins, masāžas dušas, aukstā ūdens toveris un mākslīgā ledus ģenerators.

Sīkāka informācija pa tālr. 263 60777 vai mājas lapā www.udensparks.lv.

Sveicam skolotāju dienā!