Domājot par dāvināšanas laiku, Olimpiskais centrs “Ventspils” aicina siltās zeķes un cepures nomainīt pret dāvanu, kas sniegs enerģiju un dzīvesprieku un dos iespēju izkustēties un relaksēties. Olimpiskā centra “Ventspils” pakalpojumu iegādei un dāvināšanai tagad pieejamas vienotas, jauna dizaina dāvanu kartes, kas būs piemērota un lietderīga dāvana ikvienam!

Galvenā jaunās dāvanu kartes priekšrocība ir universālums - to var izmantot dažādās Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un atpūtas bāzēs. Dāvanu kartes saņēmējs varēs izvēlēties, vai ļauties ūdens priekiem Ūdens atrakciju un SPA kompleksā, baudīt ziemas priekus slēpošanas kalnā „Lemberga hūte”, kā arī priecāties Piedzīvojumu parka atrakcijās, baudīt vasaru Pludmales akvaparkā vai varbūt pat baudīt vairāku dienu atpūtu, nakšņojot Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcā. Tāpat Olimpiskais centrs “Ventspils” dāvanu karšu saņēmējiem piedāvā moderni aprīkotas atlētikas zāles, kāpšanas sienas, šautuvi, tenisa kortus, slidotavu un daudz ko citu.

Dāvanu kartes var iegādāties Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un atpūtas bāzēs. Tās ir pieejamas par dažādām summām, un dāvanu kartes derīguma termiņš ir 12 mēneši.

Dāvanu kartes uz dažādiem Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un aktīvās atpūtas objektiem vienuviet varēs iegādāties arī Ziemassvētku tirdziņa laikā š.g. 21. decembrī Sporta namā “Centrs”.

Olimpiskā centra dāvanu kartes būs laba dāvana ne tikai tuviniekiem, bet arī kolēģiem. Arī uzņēmumu vadītāji ir aicināti saviem darbiniekiem un viņu ģimenēm pasniegt šīs dāvanu kartes, lai iepriecinātu Ziemassvētku un Jaunā gada svinību laikā.