Sākoties valsts svētku mēnesim un tuvojoties Lāčplēša dienai, kura tiek atzīmēta 11. novembrī, Olimpiskais centrs “Ventspils” ir sagatavojis īpašus “Lāčplēša” atlētikas zāles abonementus.

“Lāčplēša” atlētikas zāles abonementus saņems visi, kas no 30. oktobra līdz 11.novembrim iegādāsies brīvā apmeklējuma vai 12 reižu abonementus uz Basketbola halles, Ūdens piedzīvojumu parka vai Pārventas sporta kompleksa atlētikas zālēm.

“Lāčplēša” abonements no standarta abonementa atšķiras ar to, ka to īpašnieki divas reizes bez maksas varēs apmeklēt Ūdens piedzīvojumu parka lielo peldbaseinu un vienreiz mazo peldbaseinu.

Atlētiskā vingrošana ventspilnieku vidū kļūst arvien iecienītāka un, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu, šogad tika atklāta jauna atlētikas zāle Pārventā. Nesen atklātā Pārventas sporta kompleksa atlētikas zālē ir vismodernākā no Olimpiskā centra “Ventspils” zālēm. Tā ir aprīkota ar modernākajiem spēka un kardio trenažieriem. Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zāle tika paplašināta šī gada sākumā, tā ir aprīkota ar jauniem un moderniem ASV ražojuma trenažieriem. Savukārt Basketbola halles atlētiskās vingrošanas zālē iekārtotas trīs telpās ar firmas TehnoGym trenažieriem. 

Vairāk informāciju par Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un atpūtas bāzēm var atrast mājaslapā www.ocventspils.lv.