Ūdens piedzīvojumu parka Lielais baseins būs pieejams līdz trešdienai, 8.jūlijam, bet no 9.jūlija vasaras sezonas zemā pieprasījuma dēļ tas būs slēgts līdz rudens sezonas sākumam.

Apmeklētāji ir gaidīti Ūdens piedzīvojumu parka atlētiskās vingrošanas zālē, kas darba dienās ir pieejama no plkst. 9.00 līdz 21.00, bet sestdienās, svētdienās slēgta. Mazais peldbaseins apmeklētājiem līdz rudens sezonas sākumam nebūs pieejams.

No 13.jūlija aicinām apmeklētājus baudīt lielisku atpūtu Ūdens atrakciju un SPA kompleksā, kas katru dienu būs atvērts no plkst.11:00 līdz 21:00. Noteikumus Ūdens piedzīvojumu parka drošai izmantošanai COVID-19 ierobežojumu periodā skatīt ŠEIT.

Ūdens prieku baudīšanai aicinām apmeklēt arī Ventspils Pludmales akvaparku, kas atrodas blakus Ventspils Zilā karoga pludmalei un ir veidots kā ūdens izklaides parks bez jumta pārseguma. Pludmales akvaparkā var ne tikai izmantot jautrās ūdens atrakcijas un sasildīties saunās vai burbuļvannās, bet arī pabūt svaigā gaisā, iegūt skaistu, dabīgu iedegumu un klausīties jūras šalkās. Pludmales akvaparks gaida apmeklētājus visu vasaru līdz pat augusta beigām no plkst. 11.00 līdz 21.00. Sīkāka informācija www.pludmalesakvaparks.lv.

Pirms Olimpiskā centra “Ventspils” aktīvās atpūtas un sporta bāžu apmeklējuma apmeklētājiem ir jāizvērtē savs veselības stāvoklis. Bāzes nedrīkst apmeklēt, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī, ja uz personu attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi. Mēs nopietni attiecamies pret jūsu veselību un drošību, tomēr vienlaicīgi paļaujamies uz Jums, ka Jūs sargāsiet gan sevi, gan citus arī paši.