Sestdienas, 28.septembra, vakarā no plkst. 20.00 Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks aicina visus ventspilniekus un pilsētas viesus uz Latvijā vērienīgāko aktīvā dzīves veida pasākumu peldbaseinā - Nakts peldējumu.

Nakts peldējums ir jautra un izglītojoša ballīte peldbaseinā īpašā atmosfērā, kurā aicinām pulcēties visa vecuma aktīva dzīvesveida piekritējus, lai vienotā peldējumā apliecinātu to, cik interesanta un patīkama ir peldēšana – gan kā veselīga dzīvesveida aktivitāte, gan kā izklaide bērniem un pieaugušajiem, turklāt šis pasākums ir bez maksas.

Tev būs ne vien unikāla iespēja izbaudīt peldēšanas burvību naksnīgā tumsā, bet arī jautri pavadīt laiku kopā ar aktīvākajiem peldēšanas sporta entuziastiem no visas Latvijas un sniegt savu artavu garākā stafetes peldējuma veikšanā, kas vienlaikus norisināsies Ventspilī, Liepājā, Valmierā un Rīgā.  

Nakts peldējumam ir mērķis piesaistīt maksimāli daudz dalībnieku, kas vakara garumā vienotos kolektīvā stafetes peldējumā, tādējādi sasniedzot savdabīgu rekordu – visgarāk veikto stafetes peldējumu. Nāc un piedalies!

Lai kļūtu par vienu no šī vēsturiskā un nenoliedzami jautrā notikuma dalībniekiem, ir tikai jāizvēlas sev piemērotākā distance, vēlamais starta laiks un jāreģistrējas. Ātrums un meistarība nav svarīga – piedalīties var ikviens, neatkarīgi no vecuma, dzimuma un spējām. Galvenais, lai Tavā sirdī valda peldēšanas prieks.

Pasākuma īpašie viesi būs virves vilkšanas kluba "Velkonis" sportisti, kuri vienosies kopējā peldējumā un pasākuma laikā tā dalībniekus iesaistīs dažādās interesantās sportiskās aktivitātēs un stafetēs.

Nakts peldējumu organizē Latvijas Peldēšanas federācija sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi un Olimpisko centru “Ventspils”. Reģistrēšanas un informācija par šo pasākumu www.naktspedējums.lv . Dalība pasākumā ir bez maksas.

Pievienojies saziņai sociālajos tīklos, izmantojot mirkļbirku #NaktsPeldejums