No sestdienas, 16.maija, darbu atsāks Basketbola halle un sporta halle “Pārventa”, kā arī sporta nams “Centrs” ar iepriekšēju pierakstu. Ūdens piedzīvojumu parka sporta daļa darbu atsāks no pirmdienas. 

Individuālajiem apmeklētājiem sporta bāzes būs pieejamas sekojošos darba laikos:

  • Pārventas sporta komplekss darba dienās no plkst. 9.00 – 20.00, sestdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00, svētdienā – slēgts.
    Tālrunis iepriekšējam pierakstam: 20606555.
  • Ūdens piedzīvojumu parka sporta daļā darbosies atlētikas zāle, kā arī vingrošanas un aerobikas zāles. Baseini vēl nebūs pieejami. Sporta daļa būs pieejama apmeklētājiem darba dienās no plkst. 9.00 līdz 21.00, bet sestdien, svētdien būs slēgta.
    Tālrunis iepriekšējam pierakstam: 26360777.
  • Basketbola halle darbosies darba dienās no plkst. 8.00 līdz 20.00, bet sestdienās, svētdienās no plkst. 10.00 līdz 20.00.
    Tālrunis iepriekšējam pierakstam: 63622061.
  • Sporta nama “Centrs” pakalpojumus varēs izmantot tikai pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni  27817093.

Ledus halle un Vieglatlētikas manēža individuālajiem apmeklētājiem vēl nebūs pieejamas.

Ievērojot epidemioloģiskos nosacījumus, Ūdens piedzīvojumu parkā un sporta hallē “Pārventa” ģērbtuves būs pieejamas tikai ierobežotā skaitā un katrs apmeklētājs tās drīkstēs izmantot ne ilgāk kā 15 minūtes, kā to paredz Izglītības zinātnes un Veselības ministriju izstrādātās vadlīnijas. Savukārt, Basketbola halles apmeklētājiem drošības apsvērumu dēļ ģērbtuves nebūs pieejamas.

Iekštelpu sporta bāzes drīkstēs izmantot tikai ar iepriekšēju pierakstu.

Atlētikas zālēs maksimālais uzturēšanās laiks apmeklētājiem būs 2 stundas. Atlētikas zālēs jāizmanto personīgie dvieļi un jābūt maiņas apavos. 

Tāpat kā iepriekš, uzturoties gan iekštelpu, gan āra sporta bāzēs, apmeklētājiem būs jāievēro Ministru kabineta noteikumos paredzētie pulcēšanās un distancēšanās noteikumi, kas vienā sporta norises vietā, ievērojot 2 m distanci, atļauj pulcēties ne vairāk kā 25 personām, kā arī citi drošības pasākumi.

Pirms Olimpiskā centra “Ventspils” sporta bāžu apmeklējuma sportotājiem ir jāizvērtē savs veselības stāvoklis. Sporta bāzes nedrīkst apmeklēt, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī, ja uz personu attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi.

Ievērojot Ministru kabineta pulcēšanās un distancēšanās noteikumus, sportotāji var turpināt izmantot arī Olimpiskā centra “Ventspils” āra sporta laukumus, izņemot Katoļu ielas futbola laukumu, kur notiek tikai grupu treniņi.