Šoruden kopā ar klases biedriem izvēlies piedzīvojumu un dodies uz kādu no Ventspils Piedzīvojumu parkiem. Maksā par vienu, bet izklaidējies abos!

Ūdens piedzīvojumu parkā vismaz divdesmit skolēnu liela grupa ūdens atrakcijās un SPA varēs izklaidēties par 8,00 EUR personai, un saņemt īpašu atlaižu kuponu izklaidei Piedzīvojumu parka atrakcijās. Divām grupu pavadošām personām izklaide ūdens atrakcijās un SPA ir bez maksas.

Savukārt, Piedzīvojumu parkā skolēniem ir iespēja izvēlēties kādu no trim atrakciju komplektiem, kurā ietilpst sešas dažādas atrakcijas, vai kaķa takas apmeklējumu ar piecām dažādām trasēm, kas izmaksās 8,00 EUR personai, un saņemt īpašu kuponu, kas sniegs 2 stundu izklaidi Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakcijās un SPA. Divām skolēnu grupu pavadošām personām visu atrakciju izmantošana ir bez maksas.

Piedzīvojumu parkā tiek piedāvāta arī piknika vietas noma visai klasei par 15 EUR uz četrām stundām.

Akcija ir spēkā no 17.septembra līdz 14.oktobrim.

Piedzīvojumu parka darba laiks septembrī un oktobrī darba dienās ir no 15:00 līdz 20:00, bet brīvdienās no 12:00 līdz 20:00.

Ūdens piedzīvojumu parka darba laiks darba dienās ir no 12.00 līdz 22.00, sestdienās no 10:00 līdz 22:00, bet svētdienās no 10:00 līdz 19:00.

Visai klasei ar iepriekšēju pieteikšanos iespējams rezervēt arī slidošanas laiku Olimpiskā centra “Ventspils” Ledus hallē. Izmaksas vienai personai ir 3,50 EUR.

Skolēnu grupu apmeklējumus nepieciešams iepriekš pieteikt.

Informācija par pakalpojumiem, darba laikiem un cenām atrodama mājas lapās  www.udensparks.lvwww.piedzivojumuparks.lv un www.ocventspils.lv.