No pirmdienas, 8.jūnija, Ūdens piedzīvojumu parkā darbu atsāks lielais peldbaseins. Publiskajam apmeklējumam peldbaseins būs pieejams no pirmdienas līdz piektdienai, no plkst. 15.00 līdz 21.00. Ievērojot drošības noteikumus, lielajā baseinā vienlaicīgi drīkstēs atrasties 22 apmeklētāji. Lielā baseina ūdens temperatūra tiks uzturēta + 27⁰C, gaisa temperatūra + 29⁰C.

Ūdens piedzīvojumu parka sporta daļā turpina darboties atlētikas zāle, kā arī vingrošanas un aerobikas zāles. Sporta daļa ir pieejama apmeklētājiem darba dienās no plkst. 9.00 līdz 21.00, bet sestdien, svētdien slēgta. Atlētikas zāles apmeklējamam vēlams iepriekš pieteikties pa tālruni 26360777.

Ūdens piedzīvojumu parka ūdens atrakciju un SPA zona apmeklētājiem vēl nav atvērta.

Tāpat kā iepriekš, uzturoties gan iekštelpu, gan āra sporta bāzēs, apmeklētājiem jāievēro Ministru kabineta noteikumos paredzētie pulcēšanās un distancēšanās noteikumi, kas vienā sporta norises vietā, ievērojot 2 m distanci, atļauj pulcēties ne vairāk kā 25 personām, kā arī citi drošības pasākumi.

Pirms Olimpiskā centra “Ventspils” sporta bāžu apmeklējuma sportotājiem ir jāizvērtē savs veselības stāvoklis. Sporta bāzes nedrīkst apmeklēt, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī, ja uz personu attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi.