No pirmdienas, 16.septembra, apmeklētājiem atkal būs pieejama Ūdens piedzīvojumu parka ūdens atrakciju un SPA zona.

Ikgadējo tehnisko un kosmētisko remontdarbu laikā ūdens atrakciju un SPA zonā ir veikti viļņu baseina un kalnu upes krāsošanas un seguma atjaunošanas darbi, apgaismojuma remonts, ventilācijas iekārtu profilaktiskie remontdarbi u.c. apkopes darbi.

Atrakciju un SPA kompleksa darba laiks:

  • darba dienās plkst. 12:00 - 22:00,
  • sestdienās plkst. 10:00 - 22:00,
  • svētdienās plkst. 10:00 - 19:00.

Ūdens atrakciju zonā ir mākslīgo viļņu baseins, kur ir pretstraumes masāža un strūklas. Šeit atrodas arī siltais baseins ar ūdens kaskādi un horizontālām masāžas strūklām, bērnu baseins ar figūrām, kā arī divas slīdrenes, „Kalnu upe”, divas SPA vannas un sauna.

SPA zonā atrodas trīs dažādas pirtis – Turku pirts, aromātiskā sauna un Tylarium sauna, sāls istaba, aukstā ūdens baseins, masāžas dušas, aukstā ūdens toveris un mākslīgā ledus ģenerators.

Turku pirtī apmeklētāji paši var izvēlēties četrus dažādus aromātus. Savukārt sāls istaba ir telpa, kur sienas un griesti  ir pārklāti ar ārstniecisku, augsti piesātinātu dabīgā sāls akmeni un tiek izsmidzināta sāls mikrodaļiņas sīku putekļu veidā, kas rada antibakteriālu un antialerģisku vidi, skan relaksējoša mūzija. Uzturēšanās sāls istabā veicina visa organisma attīrīšanos un atjaunošanos, noņem uzkrāto stresu un nogurumu, uzlabojas ķermeņa ādas struktūra un noregulējas dabiskā vielmaiņa, paaugstinās organisma spēja pretoties dažādām slimībām, kas rudens un ziemas sezonā ir īpaši aktuāli.


Gan ūdens atrakciju, gan SPA pakalpojumus var iegādāties kopā vai atsevišķi. Vienreizējs Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA kompleksa apmeklējums ilgst 2 stundas, kā arī iespējams iegādāties dienas kartes.

Apmeklētāji ir gaidīti arī lielajā un mazajā peldbaseinā, kā arī Ūdens piedzīvojumu parka atlētiskās vingrošanas zālē. Lielais peldbaseins darba dienās ir atvērts jau no plkst. 6.45, bet mazais peldbaseins pieejams no plkst.8.00.

Vairāk informācijas skatiet www.udensparks.lv mājaslapā, kā arī Ūdens piedzīvojumu parka facebook.com profilā www.facebook.com/udensparks .