Lai padarītu pieejamāku Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA kompleksu senioriem, darba dienās no plkst. 12:00 līdz plkst. 17:00, uzrādot pensionāru apliecību, par 2 stundu ūdens atrakciju un SPA kompleksa apmeklējumu būs jāmaksā tikai 3,00 EUR iepriekšējo 8,00 EUR vietā.

Senioriem Ūdens piedzīvojumu parka atrakciju daļā noteikti patiks siltais baseins ar ūdens kaskādi un horizontālām masāžas strūklām, kā arī burbuļvannas, bet SPA zonā turku pirts, aromātiskā sauna, Tylarium sauna un sāls istaba.

Turku pirtī apmeklētāji paši var izvēlēties četrus dažādus aromātus. Pirtīs, saunās un sāls istabā skan nomierinoša mūzika.

Sāls istaba ir telpa, kur sienas, griesti un grīda ir pārklātas ar īpašu sāls kārtu. Uzturēšanās sāls istabā veicina visa organisma attīrīšanos un atjaunošanos, noņem uzkrāto stresu un nogurumu, uzlabojas ķermeņa ādas struktūra un noregulējas dabiskā vielmaiņa, paaugstinās organisma spēja pretoties dažādām slimībām. Sāls istabā ieteicams uzturēties 15 – 20 minūtes.