Par godu starptautiskajai Senioru dienai otrdien, 1.oktobrī, seniori varēs apmeklēt Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju zonu, SPA kompleksu vai lielo peldbaseinu par īpašu cenu. Uzrādot pensionāra apliecību, par 2 stundu ūdens atrakciju zonas apmeklējumu, 2 stundu SPA kompleksa apmeklējumu vai stundu ilgu peldbaseina apmeklējumu būs jāmaksā tikai 2,00 EUR.

Senioriem Ūdens piedzīvojumu parka atrakciju daļā noteikti patiks siltais baseins ar ūdens kaskādi un horizontālām masāžas strūklām, kā arī burbuļvannas, bet SPA zonā turku pirts, aromātiskā sauna, Tylarium sauna un sāls istaba.

Turku pirtī apmeklētāji paši var izvēlēties četrus dažādus aromātus. Pirtīs, saunās un sāls istabā skan nomierinoša mūzika.

Sāls istaba ir telpa, kur sienas un griesti ir pārklāti ar īpašu sāls kārtu. Ūdens piedzīvojumu parka sāls istaba tiek piesātināta ar ārstniecisku, jonizētu, tīru, dabīgā sāls aerosolu, kas praktiski nesatur alergēnus, mikroorganismus un citus piesārņojumus.  Uzturēšanās sāls istabā veicina visa organisma attīrīšanos un atjaunošanos, noņem uzkrāto stresu un nogurumu, uzlabo ķermeņa ādas struktūru un noregulē dabisko vielmaiņu, paaugstina organisma spēja pretoties dažādām slimībām.  Sāls istabā ieteicams uzturēties 15 – 20 minūtes.

Regulāra peldēšana norūda organismu pret saaukstēšanos, stiprina sirdi, asinsvadu un elpošanas sistēmu, kā arī sniedz relaksāciju. Peldēšana palīdz novājēt un uzlabot vielmaiņu. Peldēt var sākt jau no pirmajiem dzīves mēnešiem un darīt to var līdz sirmam vecumam.

Aicinām seniorus izmantot arī Ūdens piedzīvojumu parkā pieejamās pastāvīgās atlaides - darba dienās no plkst. 12:00 līdz plkst. 17:00, uzrādot pensionāru apliecību, 2 stundu Ūdens atrakciju un SPA kompleksa apmeklējums maksā tikai 3,00 EUR.

Sīkāka informācija pa tālr. 263 60777 vai mājas lapā www.udensparks.lv.

Novēlam senioriem labu veselību, enerģiju un dzīvesprieku!