Olimpiskā centra “Ventspils” aktīvās atpūtas objektos, Piedzīvojumu parkā un Ūdens piedzīvojumu parkā, tiek gaidītas klašu grupas.

Ūdens piedzīvojumu parkā

izklaidei un atpūtai Ūdens atrakciju un SPA kompleksā skolēnu grupām tiek piedāvātas īpašas atlaides –

  • skolēnu grupām no 20 personām -20% atlaide jeb 6,40 EUR personai,
  • skolēnu grupām no 30 personām -30% atlaide jeb 5,60 EUR personai.
  • skolēnu grupām no 40 personām -40% atlaide jeb 4.80 EUR personai.

Grupu pavadošām personām (1 persona uz 10 skolēniem, 2 personas uz 20 skolēniem, utt.) izklaide ūdens atrakcijās un SPA ir bez maksas. Skolēnu grupu apmeklējumus ir iepriekš jāpiesaka pa tālruni 25636777. Ūdens piedzīvojumu parkā var ieturēt gardu maltīti kafejnīcā “Pavardiņš”. Vairāk informācijas par pakalpojumiem www.udensparks.lv


Piedzīvojumu parkā

skolēni ir aicināti apmeklēt Kaķa taku ar piecām dažādām trasēm un izklaidēties atrakcijās. Piedzīvojumu parkā pieejams arī peintbols un lāzertags, ko iespējams pieteikt pa tālruni 20046255 (Pāvels). Skolēnu grupas no 20 cilvēkiem Kaķa takas apmeklējumam vai izklaidei atrakcijās var saņemt -20% atlaidi, bet vismaz 30 cilvēku lielas grupas var saņemt pat -30% atlaidi. Skolēnu grupu pavadošām personām (1 persona uz 10 skolēniem, 2 personas uz 20 skolēniem, utt.) visu atrakciju izmantošana ir bez maksas. Skolēnu grupu apmeklējumus iepriekš jāpiesaka pa tālruni 28611333. Par pakalpojumu pieejamību lūdzam pārliecināties www.piedzivojumuparks.lv.

Visas Piedzīvojumu parka atrakcijas būs pieejamas sākot ar maiju, kad varēs izklaidēties gan bamperlaivās un bampermašīnās, gan tramplīnlaivā, bērnu autoskolā, kameršļūkšanas trasē, gumijlēkšanas batutos, katapultā, rotorā, rodeo bullī, batutu kompleksā, un braukt ar skrituļslidām. Iespējams izvēlēties arī kādu no atrakciju komplektiem, kurā ir iekļautas konkrētas atrakcijas vai dienas biļeti, kas sniegs iespēju izmantot jebkuru no atrakcijām neierobežoti daudz reižu. Piedzīvojumu parkā tiek piedāvātas arī piknika vietas visai klasei par 25 EUR uz četrām stundām. Piedzīvojumu parka kafejnīcā pieejama grupu ēdināšana ar iepriekšēju pieteikšanos pa tālr. 29896445.


Tiem, kas Ventspilī nolēmuši uzkavēties vairāk kā vienu dienu, ir iespēja apmesties Olimpiskā centra „Ventspils” viesnīcā, kas grupām piedāvā ērtas un mājīgas naktsmītnes ar labiekārtotiem divvietīgiem, trīsvietīgiem un pusluksa numuriem. Skatiet informāciju www.hotelocventspils.lv.

Klašu ekskursiju piedāvājumi ir spēkā līdz 31.05.2023.