Vasara straujiem soļiem tuvojas noslēgumam, un skolēniem drīz vien atsāksies skolas gaitas. Lai skolēni smeltos iedvesmu un enerģiju jaunajam mācību gadam, Ūdens piedzīvojumu parkā 1. un 2.septembrī skolēnus un viņu vecākus sagaidīs īpaši piedāvājumi.

1. un 2. septembrī, kas ir pēdējā nedēļas nogale pirms skolas sākuma, skolēni varēs apmeklēt ūdens atrakcijas Ūdens piedzīvojumu parkā tikai par 3 eiro, bet skolēnu vecākiem, nākot kopā ar bērniem, ūdens atrakciju apmeklējums maksās tikai 5 eiro. Akcijas ietvaros skolēni varēs izvēlēties apmeklēt arī ūdens atrakcijas kopā ar SPA, kas izmaksās tikai 5 eiro, bet skolēnu vecākiem - tikai 7 eiro.

Informējam, ka no 3. līdz 17.septembrim Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA zonā tiks veikti ikgadējie profilaktiskie remontdarbi, tādēļ šī Ūdens piedzīvojumu parka daļa apmeklētājiem remonta laikā būs slēgta.

Vairāk informācijas un aktuālos piedāvājumus meklējiet www.udensparks.lv  mājaslapā, kā arī Ūdens piedzīvojumu parka facebook.com profilā www.facebook.com/udensparks  .

Tiekamies Ūdens piedzīvojumu parkā!