Olimpiskā centra “Ventspils” aktīvās atpūtas un sporta bāžu individuālajiem apmeklētājiem epidemioloģiskie drošības pasākumi saskaņā ar š.g. 13. oktobrī pieņemtajiem Ministru kabineta noteikumiem nav mainīti, un individuālie apmeklētāji, tai skaitā ģimenes ar bērniem, tāpat kā iepriekš drīkst apmeklēt un izmantot aktīvās atpūtas un sporta bāžu pakalpojumus, ievērojot jau iepriekš izsludinātos pulcēšanās un distancēšanās noteikumus.

Tāpat jaunākajos Ministru kabineta noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem nav mainīta kārtība attiecībā uz mutes un deguna aizsegu lietošanu sporta bāzēs.

Arī trenažieru zāles apmeklēšanas kārtība un epidemioloģiskās drošības noteikumi individuālajiem apmeklētājiem šobrīd ir tādi paši kā iepriekš. Atlētikas zālēs saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem ir nosakāms maksimālais apmeklētāju skaits, kāds vienlaikus drīkst būt katrā no zālēm. Maksimāli pieļaujamais apmeklētāju skaits atlētikas zālēs būs norādīts pie ieejām tajās.

Saskaņā ar jaunajiem Ministru kabineta noteikumiem iekštelpās, tai skaitā trenažieru zālēs, grupu treniņus drīkst organizēt sporta spēļu augstāko līgu pieaugušo komandas. Ventspilī tie ir basketbola klubs “Ventspils” un futbola klubs “Ventspils”.

Apmeklētājiem ir jāizvērtē savs veselības stāvoklis. Olimpiskā centra objektus nedrīkst apmeklēt, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī, ja uz personu attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi.

Olimpiskais centrs “Ventspils” ir nodrošinājis iespēju visās sporta un aktīvās atpūtas bāzēs apmeklētājiem uzturēties un aktīvi pavadīt laiku atbilstoši epidemioloģiskās drošības noteikumiem. Aicinām apmeklētājus ņemt vērā sporta un aktīvās atpūtas objektos izvietotās informatīvās norādes.

Jautājumu un ierosinājumu gadījumā aicinām vērsties pie attiecīgās sporta bāzes pārvaldnieka vai Olimpiskā centra administrācijā. Kontaktinformāciju atradīsiet mājas lapā www.ocventspils.lv