Visu oktobra mēnesi turpinās vēl nebijusi akcija – atzīmējot savu dzimšanas dienu, Olimpiskais centrs “Ventspils” apdāvina sporta un aktīvās atpūtas cienītājus, akcijas ietvaros piešķirot pakalpojumus bez maksas.

Katrs apmeklētājs, iegādājoties kādu no Olimpiskā centra “Ventspils” sniegtajiem pakalpojumiem, dāvanā saņems vēl vienu tādu pašu bez maksas. Sporto un atpūties dubultā!

Tas nozīmē, ka par katru peldbaseina, atlētikas zāles, Ūdens piedzīvojumu parka, Piedzīvojumu parka, Ledus halles vai citu Olimpiskā centra “Ventspils” sporta bāžu apmeklējumu dāvanā tiek piešķirts 100% atlaižu kupons vēl vienam tādam pašam pakalpojumam. Atlaižu kupons attiecas arī uz abonementu iegādi. Atlaižu kuponu izmantošanas termiņš ir līdz 2018.gada beigām.

Pirms vairāk kā divdesmit gadiem, 1997. gada 25. oktobrī, ar svinīgu pasākumu tika atklāta pirmā nozīmīgā Olimpiskā centra “Ventspils” celtne – Basketbola halle. Tolaik tā bija mūsdienīgākā sporta bāze Latvijā un pirmā būve kopējā Latvijas olimpisko centru izveides iecerē. Olimpiskais centrs “Ventspils” vēsturē ir ierakstīts kā pirmais Latvijā. Tas tika veidots kā sporta bāze ventspilniekiem un, pateicoties pilsētnieku aktivitātiēm un uzklausot viņu iniciatīvas, un šobrīd tas ir viens no Ventspils pilsētas izaugsmes stūrakmeņiem.

Šī akcija neattiecas uz privāto pakalpojumu sniedzējiem Olimpiskā centra “Ventspils” sporta bāzēs, kā arī viesnīcas pakalpojumiem un sporta klubu telpu nomas līgumiem. Akcijas noteikumi pieejami www.ocventspils.lv .