No 13.jūlija apmeklētājiem atkal pieejama Ūdens piedzīvojumu parka ūdens atrakciju un SPA zona.

Ūdens atrakciju un SPA kompleksa darba laiks - katru dienu plkst. 11:00 - 21:00.

Noteikumus Ūdens piedzīvojumu parka drošai izmantošanai COVID-19 ierobežojumu periodā skatīt ŠEIT.

Lūdzam palikt mājās un neapmeklēt Ūdens piedzīvojumu parku tos cilvēkus, kuriem noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija vai ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes. Mēs nopietni attiecamies pret jūsu veselību un drošību, tomēr vienlaicīgi paļaujamies uz Jums, ka Jūs sargāsiet gan sevi, gan citus arī paši. 


Ūdens atrakciju zonā ir mākslīgo viļņu baseins, kur ir pretstraumes masāža un strūklas. Šeit atrodas arī siltais baseins ar ūdens kaskādi un horizontālām masāžas strūklām, bērnu baseins ar figūrām, kā arī divas slīdrenes, „Kalnu upe”, divas SPA vannas un sauna.

SPA zonā atrodas trīs dažādas pirtis – Turku pirts, aromātiskā sauna un Tylarium sauna, sāls istaba, aukstā ūdens baseins, masāžas dušas, aukstā ūdens toveris un mākslīgā ledus ģenerators.

Gan ūdens atrakciju, gan SPA pakalpojumus var iegādāties kopā vai atsevišķi. Vienreizējs Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA kompleksa apmeklējums ilgst 2 stundas, kā arī iespējams iegādāties dienas kartes.

Apmeklētāji ir gaidīti arī Ūdens piedzīvojumu parka atlētiskās vingrošanas zālē, kas darba dienās ir pieejama no plkst.9.00 līdz 21.00, bet sestdienās, svētdienās slēgta. Lielais peldbaseins vasaras sezonas zemā pieprasījuma dēļ no trešdienas, 9.jūlija, būs slēgts līdz septembrim.

Atgādinām, ka līdz pat 31.augustam ir atvērts arī Pludmales akvaparks Medņu ielā 19.

Vairāk informācijas skatiet www.udensparks.lv mājaslapā, kā arī Ūdens piedzīvojumu parka facebook.com profilā www.facebook.com/udensparks .

Novēlam drošu atpūtu!
Ūdens piedzīvojumu parks – Tavai dienai pievienotā vērtība!