Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā durvis vērusi jauna, gaumīga kafejnīca “Kuršu krogs AKVAPARKS”, kur pieejamas dažādas uzkodas, siltie ēdieni, zupas, salāti, saldie ēdieni, gan karsti, gan atspirdzinoši dzērieni un vēl daudz kā cita. Kafejnīcas ēdienkarte būs piemērota dažādām gaumēm – gan sportiska dzīvesveida cienītājiem, gan ģimenēm ar bērniem, kā arī gaidāmi īpaši pusdienu piedāvājumi. 

Kuršu kroga saimnieki Zane un Agris Bārbali: "Jau pirmajās darba dienās pieredzēts, ka pēc peldes daudziem ne vien slāpst, bet ir arī laba apetīte. Centīsimies pieskaņot ēdienkarti apmeklētāju vēlmēm, lai pēc Ūdens piedzīvojumu parka apmeklēšanas burtiskā nozīmē paliktu laba pēcgarša."

Kafejnīcas telpas ir gaumīgi un pārdomāti iekārtotas, nodrošinot ap 30 sēdvietu. Šeit iespējams rīkot arī dzimšanas dienas ballītes vai citus pasākumus, to lieliski apvienojot ar Ūdens atrakciju un SPA kompleksa apmeklējumu. 

Kafejnīcas darba laiks: 

  • darba dienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 21.00, 
  • sestdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 21.00,
  • svētdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 19.00. 

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai mājaslapā www.udensparks.lv, kā arī Ūdens piedzīvojumu parka un Kuršu kroga facebook lapās.