Sakarā ar ikgadējo kosmētisko remontdarbu veikšanu Ūdens piedzīvojumu parka baseinos un ģērbtuvēs no pirmdienas, 2.jūlija, būs slēgts mazais un lielais baseins.

Aicinām apmeklētājus baudīt lielisku atpūtu Ūdens atrakciju un SPA kompleksā, kas būs atvērts kā ierasts – dabadienās no plkst.12:00 līdz 22:00, sestdienās no plkst.10:00 līdz 22:00, bet svētdienās no plkst.10:00 līdz 19:00!

Tie apmeklētāji, kuri nevēlas zaudēt iegūto fizisko formu, varēs apmeklēt atlētikas zāli darba dienās no plkst. 9:00 līdz 21:00, bet sestdienās un svētdienās no plkst.9:00 līdz 19:00. Vasaras laikā būs iespējams apmeklēt arī aerobikas nodarbības, par kurām precīzāku informāciju iespējams iegūt pie trenerēm.

Ūdens prieku baudīšanai aicinām apmeklēt arī Ventspils Pludmales akvaparku, kas atrodas blakus Ventspils Zilā karoga pludmalei un ir veidots kā ūdens izklaides parks bez jumta pārseguma. Pludmales akvaparkā var ne tikai izmantot jautrās ūdens atrakcijas un sasildīties saunās vai burbuļvannās, bet arī pabūt svaigā gaisā, iegūt skaistu, dabīgu iedegumu un klausīties jūras šalkās. Pludmales akvaparks gaida apmeklētājus katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00. Sīkāka informācija www.pludmalesakvaparks.lv.

Visi Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka pakalpojumi atkal būs pieejami sākot no augusta vidus.