Sestdien, 30.septembrī plkst. 20:00 Latvijas Peldēšanas federācija sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi un Olimpisko centru “Ventspils” Eiropas sporta nedēļas ietvaros Ūdens Piedzīvojumu parka peldbaseinā organizēs Nakts Peldējumu.

Pasākums plānots kā jautrs izklaides pasākums par godu Olimpiskā centra “Ventspils” 20 gadu jubilejai, kur dalībnieki, piedaloties Nakts peldējumā, bez maksas varēs izmantot Ūdens Piedzīvojumu parka atrakcijas. Peldējuma mērķis ir visiem kopā nopeldēt 20 kilometrus. Sasniedzot finišu, katrs stafetes posma dalībnieks saņems diplomu ar savu distancē pavadīto laiku, kā arī sportiskas dāvanas no Latvijas Peldēšanas federācijas. Pasākuma laikā par jautru noskaņojumu rūpēsies grupa “Montana” un pasākuma vadītājs, kā arī darbosies bez maksas bezalkoholisko dzērienu kafejnīca.

Pasākumā var piedalīties iepriekš reģistrējoties – www.naktspeldejums.lv, kur interesentam jāizvēlas distance un vēlamais starta laiks. Ātrums un meistarība nav svarīga – piedalīties var ikviens. Esi kustīgs. Esi aktīvs. Dalība pasākumā no 16 gadu vecuma.

Eiropas Sporta nedēļa Latvijā un visā Eiropā notiks trešo gadu, šogad tā norisināsies no 23. līdz 30. septembrim un tās mērķis – mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīvākiem. Par to, kā tajā iesaistīties ikvienam neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības, var uzzināt: www.beactivelatvia.lv vai www.ventspils.lv portālā.

Plašāka informācija:

www.naktspeldejums.lv

www.facebook.com/naktspeldejums

www.twitter.com/naktspeldejums