No 15. līdz 30. augustam Ūdens piedzīvojumu parkā norisinās Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) “Rīdzene” treniņnometne peldēšanā, kur piedalās 18 jaunie peldētāji vecumā no 14 līdz 17 gadiem.

Šāda nometne Ventspilī norisinās pirmo reizi, un jaunie peldētāji ik dienas no rīta pusotru stundu trenējas lielajā peldbaseinā, kam seko pārtraukums, un tad ar jaunu sparu atsākas divu stundu garš vakara treniņš. Sestdienās jaunajiem peldētājiem paredzēts viens treniņš, taču svētdienas būs brīvas.

Brīvo laiku peldētāji pavada izklaidējoties un atpūšoties Ventspilī. Tieši pilsētas attīstītā un sakārtotā infrastruktūra, kā arī jūras tuvums un daudzveidīgais treniņu un atpūtas piedāvājums ir bijis galvenais pamudinājums treniņnometnes organizēšanai šeit. BJSS “Rīdzene” peldētāji treniņnometnes ietvaros plāno apmeklēt arī Pludmales akvaparku, Piedzīvojumu parku un jūru.

Sadarbība ar jaunajiem peldētājiem no dažādām Latvijas vietām ir labs sākums peldēšanas treniņnometņu organizēšanā, jo, kā zināms, Ventspils plāno arī jauna mūsdienīga 50m peldbaseina būvniecību.