Atpūta Ūdens piedzīvojumu parkā un nakšņošana Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcā par īpašu cenu!

Ņem draugus vai ģimeni pie rokas un aizved atpūtā uz Ventspili! Varēsiet nakšņot mājīgajā un ērtajā Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcā un kopā ļauties ūdens priekiem Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA kompleksā.

Izvēlies kādu no piedāvājumiem:

 • Divas naktis viesnīcas divvietīgā numurā + Ūdens atrakciju un SPA vienas reizes apmeklējums neierobežotu laiku TIKAI par 59 EUR divām personām (standarta cena 92 EUR);
 • Divas naktis viesnīcas trīsvietīgā numurā + Ūdens atrakciju un SPA vienas reizes apmeklējums neierobežotu laiku TIKAI par 79 EUR trīs personām (standarta cena 126 EUR)!

Ūdens atrakciju un SPA kompleksā garantēta lieliska atpūta ikvienam, kurš vēlas labi pavadīt laiku, peldoties siltos baseinos vai relaksējoties burbuļvannās, ķerot adrenalīnu atrakciju kalniņos vai sildoties kādā no kompleksa SPA zonas pirtīm.

Ūdens atrakciju zonā izveidots mākslīgo viļņu baseins, kurā viļņi darbojas periodiski; baseinā ir pretstraumes masāža un strūklas; šajā daļā ir arī siltais baseins ar ūdens kaskādi un horizontālām masāžas strūklām, bērnu baseins ar figūrām, kā arī divas slīdrenes, "Kalnu upe”, divas SPA vannas un sauna.

SPA zonā atrodas trīs dažādas pirtis - Turku pirts, aromātiskā sauna un Tylarium sauna, sāls istaba, aukstā ūdens baseins, masāžas dušas, aukstā ūdens toveris un mākslīgā ledus ģenerators

Olimpiskā centra "Ventspils" viesnīca ir viena no iecienītākajām naktsmītnēm pilsētā. ★★★ viesnīca atrodas pašā pilsētas centrā, blakus daudzfunkcionālajam sporta centram un netālu no Lielā laukuma ar jauno koncertzāli "Latvija" un citiem populāriem tūrisma galamērķiem. Uzturoties viesnīcā, Jums būs  pieejams bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums un bezmaksas autostāvvieta pie pašas viesnīcas. Viesnīcā darbojas arī kafejnīca.

Viesnīcas standarta klases numuros ar lielajiem logiem ir komfortablai atpūtai nepieciešamākās ērtības – numuros ir ērtas vienvietīgas gultas, gaisa kondicionieris, televizors un bezvadu internets, privāta vannas istaba ar dušu un tualeti. Turpat pieejams arī matu fēns un mīksti dvieļi.

Vairāk informācijas par Ūdens piedzīvojumu parka pakalpojumiem – www.udensparks.lv , plašāka informācija par Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcu – www.hotelocventspils.lv.


 

Noteikumi

 • Piedāvājumā iekļauta nakšņošana (2 naktis) Olimpiskā centra "Ventspils" viesnīcas standarta klases numurā un vienas reizes Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA kompleksa apmeklējums.
 • Akcija ir spēkā no 2019.gada 1.novembra līdz 2019.gada 20.decembrim.
 • Tālrunis viesnīcas rezervēšanai 63628032, e-pasts:
 • Ja kādu iemeslu dēļ norunātajā laikā ierasties nevarēsi, lūdzu, brīdini par to vismaz 24 h iepriekš
 • Par bērnu līdz 5 g.v., ja nav nepieciešama papildu gulta, nav jāpiemaksā, par papildu gultu bērnam līdz 5 g.v. jāpiemaksā 7 €, par papildu gultu bērnam no 5 g.v. jāpiemaksā 10 €
 • Ierašanās no 15:00, izbraukšana līdz 12:00
 • Lūdzam ņemt vērā, ka piedāvājumā nav iekļautas brokastis - par tām var piemaksāt uz vietas
 • Vecuma ierobežojuma "Ūdens piedzīvojumu parka" apmeklēšanai nav, taču līdz 12 g.v. nepieciešama peldveste, ko var iznomāt arī uz vietas.
 • Ūdens atrakciju un SPA kompleksa darba laiks: P-Pk 12:00-22:00, S 10:00-22:00, Sv 10:00-19:00
 • Viesnīca atrodas 5 minūšu gājiena attālumā no Ūdens piedzīvojumu parka.