Lielā baseina noslogojums

Par Pludmales akvaparku

Ziemas sporta veidu un aktīvās atpūtas cienītājiem ir iespēja sportot un atpūsties slēpošanas kalnā „Lemberga hūte”.

Slēpošanas kalna "Lemberga hūte" darba laiki:

Pirmdien
Otrdien
Trešdien
Ceturtdien  
15:00-22:00
Piektdien 15:00 - 23:00
Sestdien

11:00 - 23:00

Svētdien      11:00 - 21:00

Būtiska lomu slēpošanas kalna „Lemberga hūte” izveidošanā ir Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājam Aivaram Lembergam.

No 2005.gada, kad slēpošanas kalns pirmo reizi tika atvērts apmeklētājiem, katru vasaru notiek tā paaugstināšanas darbi un Kalna augstums 2015./2016. gada sezonā sasniedz 58 m.v.j.l un relatīvo (no kalna pakājes līdz virsotnei) augstumu 50 m. No kalna virsotnes ar tālskati iespējams pārredzēt visu pilsētu, Kurzemes mežus un jūru, ar katru gadu ne tikai paceļas arvien augstāk, bet izpleties arī plašumā. Palielinās arī nobrauciena garums, kas sasniedzis 240 m.

Slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” ierīkota:

  • slēpošanas trase lietpratējiem;
  • slēpošanas trase iesācējiem;
  • snovparks ar tramplīniem, slaidiem un reiliem;
  • snovparks ar tramplīniem iesācēju klase;
  • kameršļūkšanas trase;
  • bērnu kalniņš ragaviņu trase;
  • Inventāra nomas, apkopes punkts.

 

Nokļūšanu kalnā nodrošina trīs dažāda veida pacēlāji – enkurtipa (Multilift) un elevatora tipa (Sunkid), kā arī divi tablešveida pacēlāji (Tatralift). Izgaismotās trases darbojas līdz pat naktij. Sniega segu kalnā palīdz nodrošināt 5 sniega pūtēji un jauna sūkņu stacija.

Slēpošanas kalns "Lemberga hūte" padomājis arī par mazajiem ziemas prieku cienītājiem, kuriem būs iespēja izmantot ragaviņas bērnu kalniņā bez maksas.

Atpūtnieki savus transporta līdzekļus var atstāt autostāvvietās pie kalna, kurā var izvietot līdz pat 120 automašīnām.

Servisā ēkā ierīkots inventāra nomas un apkopes punkts ar ģērbtuvēm, dušu, kā arī kafejnīca „Stender’s pica”, kur var nobaudīt dažādas picas, gardus ēdienus un siltus dzērienus (www.stenderspica.lv).

 

 


Informējam, ka Olimpiskā centra “Ventspils” apsaimniekotajās sporta un atpūtas bāzēs rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā un Olimpiskā centra “Ventspils” mājas lapās, drukātajos izdevumos, kā arī pašvaldības un Olimpiskā centra “Ventspils” kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Pārzinis: Olimpiskais centrs “Ventspils”, Sporta iela 7/9, Ventspils, LV – 3601, e-pasts:  

Vadība

Māris Millers

Pārvaldnieks