Nakts peldējumus un pieaugušo peldētapmācības kupli apmeklētas

Aizvadītās nedēļas nogalē, 26.septembrī, Eiropas Sporta nedēļas ietvaros Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā tāpat kā septiņās citās Latvijas pilsētās norisinājās viens no skanīgākajiem un vērienīgākajiem peldēšanas pasākumiem - Nakts peldējums.

Ūdens prieki un SPA kopā ar mazuli

Aicinām relaksēties pirtiņās un SPA vannās, peldēties siltajos baseinos un baudīt lielisku atpūtu kopā ar mazulīti Ūdens atrakciju un SPA kompleksā par īpašu cenu!

Bezmaksas peldētapmācības nodarbības pieaugušajiem

Ūdens piedzīvojumu parka lielajā baseinā no 14. līdz 25. septembrim katru darba dienas rītu no plkst. 8.00 līdz 9.00 pie trenera Sergeja Iļjina notiek bezmaksas peldētapmācības pieaugušajiem. Nodarbībām iepriekš jāpiesakās pa tālruni 29649337.

Aktīvā atpūta kopā ar klasi!

Olimpiskā centra “Ventspils” aktīvās atpūtas objektos, Piedzīvojumu parkā, Ūdens piedzīvojumu parkā un Ledus halles slidotavā, šoruden tiks gaidītas klašu grupas, sniedzot atpūtu, izklaidi un piedzīvojumus aktīvajiem skolēniem.

Lielais baseins pieejams līdz 8.jūlijam

Ūdens piedzīvojumu parka Lielais baseins būs pieejams līdz trešdienai, 8.jūlijam, bet no 9.jūlija vasaras sezonas zemā pieprasījuma dēļ tas būs slēgts līdz rudens sezonas sākumam.