Nakts peldējumā piedalījās 163 dalībnieki!

Sestdienas, 28.septembra, vakarā no plkst. 20.00 Ūdens piedzīvojumu parka lielajā peldbaseinā norisinājās ikgadējais Nakts peldējums, kurā šogad peldēšanas stafeti veica 163 dalībnieki.

Senioriem īpaša cena Ūdens piedzīvojumu parkā!

Par godu starptautiskajai Senioru dienai otrdien, 1.oktobrī, seniori varēs apmeklēt Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju zonu, SPA kompleksu vai lielo peldbaseinu par īpašu cenu.

Atlētikas zāles abonementu izpārdošana Ūdens piedzīvojumu parkā

Aicinām uzturēt sevi labā fiziskā formā arī rudenī! Ūdens piedzīvojumu parkā ir sagatavots īpašs piedāvājums - no 23.septembra līdz 6.oktobrim ikviens ir aicināts iegādāties atlētikas zāles brīvā apmeklējuma abonementus par īpaši izdevīgu cenu.

Nakts peldējums Ūdens piedzīvojumu parkā

Sestdienas, 28.septembra, vakarā no plkst. 20.00 Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks aicina visus ventspilniekus un pilsētas viesus uz Latvijā vērienīgāko aktīvā dzīves veida pasākumu peldbaseinā - Nakts peldējumu.

Izmaiņas Ūdens piedzīvojumu parka darbībā!

Sakarā ar karstā ūdens padeves pārtraukumu Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA komplekss no otrdienas, 27.augusta, līdz svētdienai, 1.septembrim, būs slēgts.

Ūdens piedzīvojumu parka lielais peldbaseins atkal atvērts!

Jau vasaras izskaņā aicinām ikvienu peldēt gribētāju atgriezties iekštelpās un baudīt vienmēr komfortablu +27 grādu siltu ūdens temperatūru, jo no ceturtdienas, 15.augusta, apmeklētājiem atkal ir pieejams Ūdens piedzīvojumu parka lielais peldbaseins