Izmaiņas Ūdens piedzīvojumu parka darbībā!

Sakarā ar karstā ūdens padeves pārtraukumu Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju un SPA komplekss no otrdienas, 27.augusta, līdz svētdienai, 1.septembrim, būs slēgts.

Ūdens piedzīvojumu parka lielais peldbaseins atkal atvērts!

Jau vasaras izskaņā aicinām ikvienu peldēt gribētāju atgriezties iekštelpās un baudīt vienmēr komfortablu +27 grādu siltu ūdens temperatūru, jo no ceturtdienas, 15.augusta, apmeklētājiem atkal ir pieejams Ūdens piedzīvojumu parka lielais peldbaseins

Ūdens piedzīvojumu parka baseinos notiks remontdarbi

Sakarā ar ikgadējo profilaktisko remontdarbu veikšanu Ūdens piedzīvojumu parka baseinos un ģērbtuvēs, no pirmdienas, 1.jūlija, ir slēgts mazais peldbaseins, bet no piektdienas, 5.jūlija, būs slēgts arī lielais peldbaseins.

Darba laiki Līgo svētkos

Sakarā ar gaidāmajiem Līgo svētkiem laikā no 21. līdz 24.jūnijam Olimpiskā centra „Ventspils” sporta un atpūtas bāzes apmeklētājiem būs pieejamas šādos laikos:

Parādi liecību – saņem izklaidi!

No 29.maija līdz 14.jūnijam skolēniem, uzrādot savu liecību vai cita veida sekmes apliecinošu dokumentu, būs iespēja apmeklēt atrakcijas Piedzīvojumu parkā, baudīt ūdens priekus Ūdens piedzīvojumu parkā vai Pludmales akvaparkā tikai par 3 eiro.

Darba laiki maija svētkos

Sakarā ar svētkiem, laikā no 30.aprīļa līdz 6.maijam Olimpiskā centra „Ventspils” sporta un atpūtas bāzes apmeklētājiem būs pieejamas šādos laikos: