Darba laiki valsts svētkos

Aicinām iepazīties ar darba laikiem valsts svētku brīvdienās, no 16. līdz 18.novembrim:

Īpašs piedāvājums robežsargiem

Par godu Valsts robežsardzes 100. gadadienai no š.g. 7. līdz 10.novembrim Ūdens piedzīvojumu parkā ir sagatavots īpašs piedāvājums

Īpašs piedāvājums skolotājiem

Skolotāj, laiks atpūtai! Par godu skolotāju dienai no 4. līdz 6.oktobrim Ūdens piedzīvojumu parkā visiem strādājošajiem skolotājiem 1h ilgs lielā peldbaseina vai 2h ūdens atrakciju un SPA kompleksa apmeklējums maksās tikai 3 EUR!

Nakts peldējumā piedalījās 163 dalībnieki!

Sestdienas, 28.septembra, vakarā no plkst. 20.00 Ūdens piedzīvojumu parka lielajā peldbaseinā norisinājās ikgadējais Nakts peldējums, kurā šogad peldēšanas stafeti veica 163 dalībnieki.

Senioriem īpaša cena Ūdens piedzīvojumu parkā!

Par godu starptautiskajai Senioru dienai otrdien, 1.oktobrī, seniori varēs apmeklēt Ūdens piedzīvojumu parka Ūdens atrakciju zonu, SPA kompleksu vai lielo peldbaseinu par īpašu cenu.

Atlētikas zāles abonementu izpārdošana Ūdens piedzīvojumu parkā

Aicinām uzturēt sevi labā fiziskā formā arī rudenī! Ūdens piedzīvojumu parkā ir sagatavots īpašs piedāvājums - no 23.septembra līdz 6.oktobrim ikviens ir aicināts iegādāties atlētikas zāles brīvā apmeklējuma abonementus par īpaši izdevīgu cenu.

Nakts peldējums Ūdens piedzīvojumu parkā

Sestdienas, 28.septembra, vakarā no plkst. 20.00 Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks aicina visus ventspilniekus un pilsētas viesus uz Latvijā vērienīgāko aktīvā dzīves veida pasākumu peldbaseinā - Nakts peldējumu.